Jeszcze przed Festiwalem polecamy wyjątkowe wydarzenie. Serdecznie zapraszamy na koncert „Chwała Jedynemu Bogu”, w którym wystąpią chrześcijanie z różnych wyznań, uczestnicy ekumenicznych warsztatów muzycznych.

Koncert odbędzie się 15 kwietnia (niedziela) w starym budynku Filharmonii Wrocławskiej, przy ulicy Piłsudskiego 19. WSTĘP WOLNY!

Organizatorami warsztatów i koncertu są Ewangelikalna Wyższa Szkoła Teologiczna oraz katolicka Wspólnota Galilea.

Prowadzący

RENATA WYBRANIEC

Absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Wokalistka z wykształcenia i powołania. Dyrygent oraz nauczyciel śpiewu. Od lat mentor grup uwielbieniowych i nauczycieli z zakresu techniki wokalnej. Lider uwielbienia w Społeczności Chrześcijańskiej we Wrocławiu. Prowadzi warsztaty uwielbienia i bywa jurorem w różnych konkursach wokalnych. Jest osobą głęboko wierzącą i oddaną Kościołowi. Ma wspaniałego męża i cudowną dwójkę dzieci. Na stałe mieszka we Wrocławiu.

HUBERT KOWALSKI

Studiował dyrygenturę na Akademii Muzycznej w Krakowie. Jest kompozytorem, producentem muzycznym, śpiewakiem i kontrabasistą. Od 1993 roku współtworzy zespół Deus Meus. Nagrał siedem płyt. W 2007 roku założył orkiestrę ICON, złożoną głównie ze studentów i absolwentów krakowskiej Akademii Muzycznej, z którą wykonuje własne kompozycje, a także muzykę filmową i rozrywkową. Posiada duże doświadczenie w prowadzeniu warsztatów muzycznych. Jest szczęśliwym mężem i ojcem.